UNIFORM-2 AT RIGA FASHION WEEK

UNIFORMA-2 RYGOS MADOS SAVAITĖJE

UNIFORMA 2

„One Wolf“ 2022 m. Rygos mados savaitę (RFW) atidaro su UNIFORM 2 kolekcijos pristatymu. RFW pakvietė One Wolf į renginio atidarymą kaip vieną iš tvarios mados prekių ženklų iš Latvijos. #rigafashionweek_official

Viso sezono kolekcija UNIFORMA 2 Tai istorija apie žmogaus gyvenimą šiuolaikinėje didmiesčio aplinkoje, kur būtinas įvairiapusis požiūris į aprangą. Dėvėtojas sąmoningai renkasi funkcionalius ir nepastebimus drabužius, reaguodamas į mados perprodukciją, kurią išprovokuoja greitai kintančios mados tendencijos.

Tai antrasis „One Wolf“ dizainerės Agnesės Narnickos leidimas miestui išgyvenimo rinkinys, įkvėptas uniformos ir darbo drabužių pagrindinių principų. Šio tipo drabužiai įrodė savo tvarumą ir išliko iki šių dienų. UNIFORMA 2 drabužių spinta apima kasdienius drabužius, tokius kaip marškinėliai, marškiniai, gobtuvai, megztiniai, kelnės ir kelių tipų viršutiniai drabužiai. Šiuos drabužius dėvi tiek vyrai, tiek moterys, todėl UNIFORMA 2 kolekcijos lyčių atžvilgiu neutrali, unisex drabužių spinta.

Ši unisex kolekcija pristato universalų, praktišką ir šiuolaikišką drabužių spintą, kuri organiškai jaučiasi miesto estetikoje. Tai daugiau apie požiūrį nei į konkretų aprangos kodą. Naujoji koncepcija apima neutralų apsirengimą, kad būtų išvengta išsiskirti. Vienas vilkas interpretuoja augantį šio autentiško stiliaus populiarumą, vengdamas ekstravagancijos kaip gynybos mechanizmo vis labiau besiskiriančiame pasaulyje.

Galimas nešiotojas UNIFORMA 2 Kolekcija nesiekia išskirtinumo, kad per drabužius įrodytų individualumą ar priklausymą tam tikrai socialinei grupei. Vietoj to mes trokštame vienodo sambūvio, akcentuodami individą, o ne nesugebėjimą prisitaikyti prie kokių nors stereotipinių visuomenės normų.

Unisex – tai pasirinkimo laisvė susikurti savo gyvenimo būdą atitinkantį garderobą. Tai ne apibrėžia, o skatina dėvėtojo kūrybiškumą ir įsitraukimą. Unisex mada išreiškia paprastumą ir monumentalumą, suteikdama savarankiškumo išraišką. 

Per 10-ąjį prekės ženklo gimtadienį „One Wolf“ nori pabrėžti minimalizmą ir esmines klasikines garderobo vertybes, kur svarbiausia yra pasirinktos medžiagos, kokybė ir dizaino tvarumas.

Šiais metais mūsų prekės ženklas dirbo tobulindamas drabužių dizainą ir kokybę. Ypač daug dėmesio skyrėme klientų poreikių ištyrimui. Kolekcija UNIFORMA 2 dabar galima įsigyti ir prekybos platformoje ZALANDO.