One Wolf AW2020/21 City Monk

„One Wolf AW2020 / 21“ kolekcija „City Monk“

Pabusk, nusiprausk, apsirenk, pasidaryk makiažą, išsivirk kavos, sėsk į automobilį, eik į darbą, eik namo, valgyk vakarienę, eik miegoti.

One Wolf AW20/21 City Monk

Kasdienės lenktynės daugeliui žmonių atrodo įprasta kasdienybė. Dienos susimaišo ir jos tą patį daro kiekvieną dieną. Blogiausia tai, kad niekas to nemato. Gyvenimas juda tokiu sparčiu tempu, kad dienos, savaitės ar net mėnesiai prabėgo net to nepastebėjus. Žmonės tiek daug dėmesio skiria tam, ką turi daryti toliau, kad praleidžia buvimą savo gyvenime. Tarp darbo užduočių ir vykdomų reikalų jie neturi akimirkos pauzei, atsikvėpti ir įvertinti akimirką. Jie juda per gyvenimą jausdami nereikalingą misiją. Niekas nėra nemokamai. Jie viską žino apie globalizaciją, bet stebisi, kai klausiama, kas jie yra. 

„One Wolf AW 20/2021“ unisex kolekcija „Miesto vienuolis“ atskleidžia istoriją apie šiuolaikinę rutiną ir postmodernaus gyvenimo greitį. Minimalistinė vienodo stiliaus kolekcija yra bandymas sukurti miesto gyventojui skirtą išgyvenimo rinkinį. Kolekciją įkvėpė pagrindiniai tradicinės uniformos ir darbo drabužių principai ir nesenstamumas. Į kolekciją įtraukti niuansai iš Tibeto vienuolių drabužių, kurie simbolizuoja materializmo paprastumą ir atsiskyrimą. Paprasti, tačiau apgalvotai sukonstruoti siluetai leidžia lengvai sujungti visas kolekcijos dalis į drabužių spintą. Kaip miesto kraštovaizdžio atspindys, dauguma drabužių yra tamsių spalvų paletėje, ryškiai oranžinės, raudonos ir baltos spalvos akcentu - kaip žadintuvas.

„City Monk Lookbook“